top of page

NAHRÁVACÍ STUDIO

MEZINÁRODNÍ KONZERVATOŘE

PRAHA

STUDIO 1 - RED

 

Červené studio nabízí nahrávání, mix a mastering kapelám a interpretům všech žánrů. Jedná se o skvěle vybavené nahrávací studio obsahující zvukovou režii a prostornou oddělenou nahrávací místnost. Studio je vybaveno profesionální technikou nejvyšší kvality pro nahrávání, míchání a finalizaci zvuku. Převážně využíváme nahrávací software Protools, ale po domluvě při pronájmu není problémem zajistit i další hudební sw jako Cubase, Logic ap. Pro nahrávání jsme také schopni zajistit pronájem hudebních nástrojů a jiné aparatury. Studio také pronajímáme domácím či zahraničním produkcím.

NAHRÁVÁNÍ POP-ROCK

 

Díky rozměrům studia můžeme pop-rockovým skupinám nabídnout i společné - živé - nahrávání. Muzikanty a jejich nástroje, včetně bicích, oddělíme akustickými paravany pro minimální přeslechy v jednotlivých stopách. Pokud tuto možnost hudebníci nepožadují, nahráváme běžným způsobem po jednotlivých stopách. Pro jednotlivé produkce jsme schopni zajistit další doprovodné muzikanty či sboristy, vokalistky ap.

NAHRÁVÁNÍ KLASICKÉ HUDBY

Díky svým rozměrům a skvělé akustice je Červené studio vhodné pro nahrávání akustických nástrojů a klasické hudby. Podle Vašich potřeb zajistíme kvalitní snímání Vašeho nástroje. Pokud nejste klasickým muzikantem ale do Vaší nahrávky potřebujete např. smyčcový kvartet, živé dechy či rovnou zvuk orchestru - vše jsme pro Vás schopni zajistit v nejvyšší kvalitě.

page4_pic5.jpg
page4_pic20.jpg
page4_pic12.jpg

VIDEO Z NAHRÁVÁNÍ

 

Během nahrávání Vám rádi vytvoříme full HD videa přímo ve studiu, která můžete využít k televiznímu vysílání či propagaci na youtube.

PRODUCENTI

Nejen pro začínající kapely jsme schopni nabídnout služby hudebního producenta, který Vám může nabídnout své zkušenosti. Producent Vám pomůže nejen s nahrávací technologií, ale také s aranží a výsledným zvukem nahrávky

page4_pic14.jpg

CENÍK

 

Ceny všech našich nabízených služeb jsou vždy závislé na konkrétním projektu.
Samozřejmostí je, že nabízíme vstřícnější ceny stálým zákazníkům, případně produkcím,
které si naše prostory budou opakovaně pronajímat.

Zavolejte nám, popište svůj projekt a my Vám rádi zašleme kalkulaci.TV a Hudební Studio Star
tel: +420 777 767 298
e-mail: studiostarmkp@gmail.com 

Adresa: Olšanská 55/5, 130 00 Praha 3

  • Black Facebook Icon
bottom of page